cometohealthtourism

Lipofreeze

Bölgesel incelmeyi, yağ hücrelerini dondurarak onların yok olmasını sağlayan bir yöntemdir Lipofreeze (Soğuk lipoliz) Ameliyatsız estetikle düzeltmedir. Vücudumuzdaki yağ hücreleri belirli bir ısı derecesinin altında donarak işlevini kaybeder ve kan dolaşımı ile vücuttan atılımını sağlar. Egzersize dirençli, bölgesel yağlanmalarda başarıyla uygulanan Lipofreeze, kişiye aynı gün normal hayatına devam etme imkanı sağlar.

 Ameliyatsız estetikde son yıllarda yaygınlaşan lipofreeze Türkiyede de başarıyla uygulanmaktadır. Lipofreeze tedavisi vücudun göbek, basen, kalça, kol, sırt ve bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta, %20 ile 40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlamaktadır.

Lipofreeze uygulaması, ağrısız ve sağlık açısından en ufak bir riski olmadığından bölgesel yağlanmadan şikayet edenlerin yüzünü güldüren bir yöntemdir. Her yaştan erkek ve kadınlarda uygulanabilir, özellikle yoğun tempolu, zamanı kısıtlı kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlem olduğundan sağlık konforu yüksek bir işlemdir.

× WhatsApp İletişim